Autor: Dalibor Misliveček, 16. 11. 2016.

Ove godine šest učenika 2.a razreda naše škole sudjelovalo je na 9. natjecanju kreativnog pisanja "Moja priča", koje organizira Knjižnica i čitaonica u suradnji s Dječjim gradskim vijećem i Zakladom Sandre Stojić pod pokroviteljstvom Grada Kutine. Ovim se natječajem kod učenika nastoji razvijati ljubav prema pisanju i čitanju. Večer je ugodno provedena u društvu književnice Sonje Smolec, koja je ujedno i bila članica prosudbene komisije, kao i u društvu ostalih učenika kutinskih škola s njihovim roditeljima. Učenici, koji su dobili zahvalnicu za sudjelovanje na natječaju pisanih uradaka s različitim temama, su sljedeći: Emanuel Blažun, Vedran Borovnjak, Jelena Klusak, Elena Salvador i Lovro Turjak. Pisani uradak učenice Dore Adamović je posebno pohvaljen, jer opisuje dobro djelo koje je učinila. U nastavku pročitajte njezin uradak.

POMAGANJE

Moj otac je darivao novac za bolesnu djecu. Mislim da u tome nikako nije pogriješio. Došla sam na ideju da i ja pomognem. Na internetu smo pronašli stranicu za darivanje kose bolesnoj djeci. Odlučila sam darovati svoju kosu. Majka i ja smo otišle u frizerski salon. Ošišala sam kosu kako sam i odlučila. Tu smo kosu poslali poštom u udrugu Kosa ljubavi. Osjećala sam se sretno!

« Listopad 2017 »

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.