Autor: Dalibor Misliveček, 16. 11. 2016.

Ove godine šest učenika 2.a razreda naše škole sudjelovalo je na 9. natjecanju kreativnog pisanja "Moja priča", koje organizira Knjižnica i čitaonica u suradnji s Dječjim gradskim vijećem i Zakladom Sandre Stojić pod pokroviteljstvom Grada Kutine. Ovim se natječajem kod učenika nastoji razvijati ljubav prema pisanju i čitanju. Večer je ugodno provedena u društvu književnice Sonje Smolec, koja je ujedno i bila članica prosudbene komisije, kao i u društvu ostalih učenika kutinskih škola s njihovim roditeljima. Učenici, koji su dobili zahvalnicu za sudjelovanje na natječaju pisanih uradaka s različitim temama, su sljedeći: Emanuel Blažun, Vedran Borovnjak, Jelena Klusak, Elena Salvador i Lovro Turjak. Pisani uradak učenice Dore Adamović je posebno pohvaljen, jer opisuje dobro djelo koje je učinila. U nastavku pročitajte njezin uradak.

POMAGANJE

Moj otac je darivao novac za bolesnu djecu. Mislim da u tome nikako nije pogriješio. Došla sam na ideju da i ja pomognem. Na internetu smo pronašli stranicu za darivanje kose bolesnoj djeci. Odlučila sam darovati svoju kosu. Majka i ja smo otišle u frizerski salon. Ošišala sam kosu kako sam i odlučila. Tu smo kosu poslali poštom u udrugu Kosa ljubavi. Osjećala sam se sretno!

« Rujan 2018 »

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.