Drage mame, bake, tete (a možda i pokoji tata, striček ili dragi susjed)!

Pozivamo vas na radionicu izrade adventskih vjenčića i božićnih ukrasa u srijedu, 30.11.2016., u 17.00 sati u prostore blagovaonice škole.

Radionica je namijenjena odraslima, a tema radionice su božićni ukrasi od prirodnih materijala.

Dođite ako ste kreativni, humani, imate zanimljive ideje i/ili prirodne materijale s kojima bi se mogli priključiti našoj akciji. Organizatori akcije su Učenička zadruga RUKE, Koordinacija Projekta Eko-škole, UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku i kreativne radionice Psihološkog savjetovališta, a izrađeni proizvodi prodavat će se na Gradskom trgu petkom od 15.00 sati.

« Siječanj 2018 »

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.

15.01.2018. 15:00
U okviru projekta e-Škole održan treći regionalni webinar
U sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ danas je u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića u Vinkovcima održan treći regionalni webinar na temu “Primjena IKT-a u nastavi računalstva i matematike”.

18.12.2017. 13:49
Blagdansko radno vrijeme CARNetovog Helpdeska
U vrijeme božićnih i novogodišnjih blagdana CARNetov Helpdesk će raditi prema sljedećem rasporedu: