Drage mame, bake, tete (a možda i pokoji tata, striček ili dragi susjed)!

Pozivamo vas na radionicu izrade adventskih vjenčića i božićnih ukrasa u srijedu, 30.11.2016., u 17.00 sati u prostore blagovaonice škole.

Radionica je namijenjena odraslima, a tema radionice su božićni ukrasi od prirodnih materijala.

Dođite ako ste kreativni, humani, imate zanimljive ideje i/ili prirodne materijale s kojima bi se mogli priključiti našoj akciji. Organizatori akcije su Učenička zadruga RUKE, Koordinacija Projekta Eko-škole, UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku i kreativne radionice Psihološkog savjetovališta, a izrađeni proizvodi prodavat će se na Gradskom trgu petkom od 15.00 sati.

« Studeni 2018 »

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.

31.10.2018. 12:50
Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.