Drage mame, bake, tete (a možda i pokoji tata, striček ili dragi susjed)!

Pozivamo vas na radionicu izrade adventskih vjenčića i božićnih ukrasa u srijedu, 30.11.2016., u 17.00 sati u prostore blagovaonice škole.

Radionica je namijenjena odraslima, a tema radionice su božićni ukrasi od prirodnih materijala.

Dođite ako ste kreativni, humani, imate zanimljive ideje i/ili prirodne materijale s kojima bi se mogli priključiti našoj akciji. Organizatori akcije su Učenička zadruga RUKE, Koordinacija Projekta Eko-škole, UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku i kreativne radionice Psihološkog savjetovališta, a izrađeni proizvodi prodavat će se na Gradskom trgu petkom od 15.00 sati.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/ , a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.