Drage mame, bake, tete (a možda i pokoji tata, striček ili dragi susjed)!

Pozivamo vas na radionicu izrade adventskih vjenčića i božićnih ukrasa u srijedu, 30.11.2016., u 17.00 sati u prostore blagovaonice škole.

Radionica je namijenjena odraslima, a tema radionice su božićni ukrasi od prirodnih materijala.

Dođite ako ste kreativni, humani, imate zanimljive ideje i/ili prirodne materijale s kojima bi se mogli priključiti našoj akciji. Organizatori akcije su Učenička zadruga RUKE, Koordinacija Projekta Eko-škole, UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku i kreativne radionice Psihološkog savjetovališta, a izrađeni proizvodi prodavat će se na Gradskom trgu petkom od 15.00 sati.

Udžbenici šk.god. 2016/2017

« Ožujak 2017 »

23.03.2017. 09:35
Praktičari pilot projekta e-Škole u studijskom posjetu riječkoj OŠ Vežica
Tridesetak članova zajednice praktičara u CARNetovom pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola” posjetilo je danas Osnovnu školu Vežica u Rijeci, prvu osnovnu školu u Hrvatskoj i drugu državnu školu u Europi koja je omogućila učenicima da sudjeluju na nastavi iz svih predmeta uz uporabu tableta.

22.03.2017. 14:59
CARNet uživo prenosi predavanje prof. Ante Radonića na manifestaciji "10 dana astronomije"
Astronomsko društvo Kumova slama već osmu godinu zaredom organizira manifestaciju pod nazivom „10 dana astronomije“, koja će se održati od 31. ožujka do 9. travnja 2017. godine. Ove je godine tema posvećena životu u svemiru, a posjetitelji će imati priliku uživati u izložbi, brojnim predavanjima, radionicama i mnogim drugim zanimljivim aktivnostima.

21.03.2017. 12:55
Prijavite se na Scientix radionicu "Ideje za inovativno poučavanje prirodoslovnih predmeta"
U sklopu Scientix 3 projekta Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizira radionicu pod nazivom "Ideje za inovativno poučavanje prirodoslovnih predmeta", koja će se održati 30. ožujka 2017. godine s početkom u 10 sati, u Gimnaziji A. G. Matoša u Đakovu.

17.03.2017. 12:41
Webinar: Kako se IKT primjenjuje u singapurskom obrazovanju?
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je, u petak 17. ožujka 2017. godine, svoj treći webinar namijenjen nastavnicima praktičarima uključenima u provedbu strukturnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“. Ovoga puta predavači dolaze iz dalekog Singapura te su polaznicima predstavili mogućnosti uključivanja učenika u razmjenu i razvoj ideja uporabom informacijsko - komunikacijske tehnologije (IKT) za komunikaciju.