Drage mame, bake, tete (a možda i pokoji tata, striček ili dragi susjed)!

Pozivamo vas na radionicu izrade adventskih vjenčića i božićnih ukrasa u srijedu, 30.11.2016., u 17.00 sati u prostore blagovaonice škole.

Radionica je namijenjena odraslima, a tema radionice su božićni ukrasi od prirodnih materijala.

Dođite ako ste kreativni, humani, imate zanimljive ideje i/ili prirodne materijale s kojima bi se mogli priključiti našoj akciji. Organizatori akcije su Učenička zadruga RUKE, Koordinacija Projekta Eko-škole, UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku i kreativne radionice Psihološkog savjetovališta, a izrađeni proizvodi prodavat će se na Gradskom trgu petkom od 15.00 sati.

Udžbenici šk.god. 2016/2017

« Travanj 2017 »

25.04.2017. 14:34
Pozivamo vas na STEM Discovery week u okviru projekta Scientix 3
U sklopu Scientix 3 projekta, u tjednu od 24. do 30. travnja 2017. odvija se STEM Discovery week. Pogledajte sadržaj događanja u sklopu STEM tjedna te pronađite inspiraciju i nove ideje za rad s vašim učenicima.

20.04.2017. 08:41
Objavljen Godišnji izvještaj o radu Nacionalnog CERT-a
CARNetov odjel za Nacionalni CERT objavio je Godišnji izvještaj o aktivnostima u 2016. godini u kojem je dan pregled sigurnosti na internetu u Republici Hrvatskoj i u svijetu.

18.04.2017. 15:20
Croatian Makers radionice s BBC micro:bitovima u CARNetu
U okviru Croatian Makers projekta tijekom travnja 2017. godine u prostorijama Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet održavaju se inicijalne radionice s BBC micro:bitovima za učenike osnovnih i srednjih škola te donatore STEM revolucije.

14.04.2017. 11:56
Javni natječaj za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme
Na temelju Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije i na prijedlog Posebnoga stručnog povjerenstva za provedbu Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije ministar znanosti i obrazovanja raspisao je 7. travnja JAVNI NATJEČAJ za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme.