Autor: Dalibor Misliveček, 30. 11. 2016.

U utorak 29. studenog 2016. god. našu školu je posjetilo kazalište „Svarog“  iz Zagreba. Učenici PŠ Repušnice, produženog boravka, 1.a, 2.a, 3.a , 4.a  i 5.c uživali su u predstavi „Reciklirana priča“. Djeca su se opet pokazala veoma zahvalnom i radoznalom publikom. Uvijek pažljivo prate što se događa na pozornici, uključuju se u predstavu, žele sudjelovati u nagradnom kvizu na kojem točnim odgovorima pokažu koliko su i što naučili. To je bio glavni cilj predstave: naučiti ih kako da pravilno zbrinjavaju staklenu (i drugu) ambalažu, navesti ih da preuzmu odgovornost  za odvajanje otpada u svojim domovima i shvatiti važnost recikliranja. Predstava je bila edukativna, interaktivna i zabavna, a nakon predstave su slijedile nagrade za vrijedne pomagače. Hvala kazalištu „Svarog“ na poučnoj predstavi!

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .