Autor: Dalibor Misliveček, 30. 11. 2016.

U utorak 29. studenog 2016. god. našu školu je posjetilo kazalište „Svarog“  iz Zagreba. Učenici PŠ Repušnice, produženog boravka, 1.a, 2.a, 3.a , 4.a  i 5.c uživali su u predstavi „Reciklirana priča“. Djeca su se opet pokazala veoma zahvalnom i radoznalom publikom. Uvijek pažljivo prate što se događa na pozornici, uključuju se u predstavu, žele sudjelovati u nagradnom kvizu na kojem točnim odgovorima pokažu koliko su i što naučili. To je bio glavni cilj predstave: naučiti ih kako da pravilno zbrinjavaju staklenu (i drugu) ambalažu, navesti ih da preuzmu odgovornost  za odvajanje otpada u svojim domovima i shvatiti važnost recikliranja. Predstava je bila edukativna, interaktivna i zabavna, a nakon predstave su slijedile nagrade za vrijedne pomagače. Hvala kazalištu „Svarog“ na poučnoj predstavi!

« Siječanj 2019 »

21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

03.12.2018. 08:40
NATO vježba "Cyber Coalition 2018"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET sudjelovala je u jedanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2018".