Autor: Dalibor Misliveček, 30. 11. 2016.

U utorak 29. studenog 2016. god. našu školu je posjetilo kazalište „Svarog“  iz Zagreba. Učenici PŠ Repušnice, produženog boravka, 1.a, 2.a, 3.a , 4.a  i 5.c uživali su u predstavi „Reciklirana priča“. Djeca su se opet pokazala veoma zahvalnom i radoznalom publikom. Uvijek pažljivo prate što se događa na pozornici, uključuju se u predstavu, žele sudjelovati u nagradnom kvizu na kojem točnim odgovorima pokažu koliko su i što naučili. To je bio glavni cilj predstave: naučiti ih kako da pravilno zbrinjavaju staklenu (i drugu) ambalažu, navesti ih da preuzmu odgovornost  za odvajanje otpada u svojim domovima i shvatiti važnost recikliranja. Predstava je bila edukativna, interaktivna i zabavna, a nakon predstave su slijedile nagrade za vrijedne pomagače. Hvala kazalištu „Svarog“ na poučnoj predstavi!

Udžbenici šk.god. 2016/2017

« Travanj 2017 »

25.04.2017. 14:34
Pozivamo vas na STEM Discovery week u okviru projekta Scientix 3
U sklopu Scientix 3 projekta, u tjednu od 24. do 30. travnja 2017. odvija se STEM Discovery week. Pogledajte sadržaj događanja u sklopu STEM tjedna te pronađite inspiraciju i nove ideje za rad s vašim učenicima.

20.04.2017. 08:41
Objavljen Godišnji izvještaj o radu Nacionalnog CERT-a
CARNetov odjel za Nacionalni CERT objavio je Godišnji izvještaj o aktivnostima u 2016. godini u kojem je dan pregled sigurnosti na internetu u Republici Hrvatskoj i u svijetu.

18.04.2017. 15:20
Croatian Makers radionice s BBC micro:bitovima u CARNetu
U okviru Croatian Makers projekta tijekom travnja 2017. godine u prostorijama Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet održavaju se inicijalne radionice s BBC micro:bitovima za učenike osnovnih i srednjih škola te donatore STEM revolucije.

14.04.2017. 11:56
Javni natječaj za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme
Na temelju Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije i na prijedlog Posebnoga stručnog povjerenstva za provedbu Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije ministar znanosti i obrazovanja raspisao je 7. travnja JAVNI NATJEČAJ za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme.