Autor: Dalibor Misliveček, 30. 11. 2016.

U utorak 29. studenog 2016. god. našu školu je posjetilo kazalište „Svarog“  iz Zagreba. Učenici PŠ Repušnice, produženog boravka, 1.a, 2.a, 3.a , 4.a  i 5.c uživali su u predstavi „Reciklirana priča“. Djeca su se opet pokazala veoma zahvalnom i radoznalom publikom. Uvijek pažljivo prate što se događa na pozornici, uključuju se u predstavu, žele sudjelovati u nagradnom kvizu na kojem točnim odgovorima pokažu koliko su i što naučili. To je bio glavni cilj predstave: naučiti ih kako da pravilno zbrinjavaju staklenu (i drugu) ambalažu, navesti ih da preuzmu odgovornost  za odvajanje otpada u svojim domovima i shvatiti važnost recikliranja. Predstava je bila edukativna, interaktivna i zabavna, a nakon predstave su slijedile nagrade za vrijedne pomagače. Hvala kazalištu „Svarog“ na poučnoj predstavi!

« Rujan 2018 »

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.